Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Kacze opowieści / DuckTales

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanki DuckTales - Kacze Opowieści

Dołącz do przygód milionera Scrooge'a McKwacza z jego siostrzeńcami - Hyziem, Zyziem i Dyziem. Kreskówka Kacze Opowieści przedstawia przygody Scrooge'a McKwacza i jego trzech siostrzeńców. Spotkamy się z nimi podczas różnych przygód, takich jak poszukiwanie skarbu lub udaremnianie wysiłków złoczyńców, którzy chcą ukraść fortunę Scrooge'a. Ekscytujące przygody Sknerusa McKwacza, jego siostrzeńców — Hueya, Deweya i Louiego — oraz kapryśnego wnuka Kaczora Donalda, pani Beakley i wnuczki Webby z pewnością będą niezwykle wciągające dla małych dzieci. Pomóż swoim dzieciom przeżyć ekscytujące przygody, pobierając lub drukując arkusze do kolorowania DuckTales. Kolorowanki Kacze opowieści są w wersji online i to za darmo! Zbierz teraz ulubione szablony do kolorowania i pozwól dzieciom eksperymentować ze wszystkimi żywymi kolorami podczas malowania ich lubionych postaci.

Ekscytujące przygody uroczych kaczek w bajce Kacze Opowieści. Mnóstwo ciekawych kolorowanek do druku za darmo jako PDF. Zapraszamy na stronę, rozejrzyj się i wybierz obrazki które najbardziej Ci się spodobają.

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest