Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Amy Rose

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanki Amy Rose do druku

Amy Rose to Jeżyca w Sonic X i Sonic Boom. Jest inteligentna, sprawna mechanicznie i bardzo różowa. Ta słodka, żywiołowa, urocza dziewczynka szybko się zmienia i jest gotowa wkroczyć do akcji, by walczyć o to, co słuszne, za jednym pociągnięciem szpilki. Jeśli kochasz Amy Rose lub Sonic the Hedgehog, wydrukuj nasze kolorowanki za darmo. Przygotowaliśmy mnóstwo szablonów z Amy Rosę do pokolorowania. Wybierz odpowiedni szablon przygotuj kredki i koloruj online lub jako PDF.

Kolorowanki Amy Rose do druku dla dzieci prezentują wiele pięknych zdjęć Amy Rose. Możesz zebrać wszystkie swoje ulubione obrazki, aby móc je dowolnie pokolorować. Amy Rose, znana jest również jako Rosy the Rascal, to fikcyjna postać pojawiająca się w serii Sonic the Hedgehog. Jest jeżem, zakochanym w Sonic the Hedgehog. Od czasu spotkania go na Little Planet, Amy została jego samozwańczą dziewczyną i próbowała zdobyć jego serce wszelkimi możliwymi sposobami. Dzierży młot, którego używa ze swoimi umiejętnościami i nigdy nie wychodzi bez niego z domu. Amy to wesoła, nieco nieobliczalna dziewczyna o pozytywnym nastawieniu i niespożytej energii. Jednak ma niesamowity temperament, a jej zauroczenie Soniciem sprawia, że jest krótkowzroczna i ma trochę obsesję na jego punkcie, ponieważ odkąd go poznała, wszędzie za nim chodziła. Amy ma czyste serce i nie pozwoli, by cokolwiek ją powstrzymało. Jeśli kochasz Amy Rose lub Sonic the Hedgehog, pobierz lub wydrukuj nasze bezpłatne kolorowanki Amy Rose i kolorowanki Sonic the Hedgehog. Wiele unikalnych szablonów i obrazków online i do druku PDF, aby pokazać swoją kreatywność. Wykorzystaj wszystkie swoje kredki, mazaki i farby i stwórz idealne obrazki. Baw się odkrywając, ciesz się i nie krępuj się wyrażać swoją kreatywność już teraz. Baw się dobrze!

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest