Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki: Król lew

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanki: Król lew: online i do druku

Wyjątkowa gama bezpłatnych stron do kolorowania z Królem Lwem do druku. Mufasa, Zazu i Rafiki, Nala, Timon i Pumba, a nawet Skaza są tutaj. Wybierz swoje ulubione kolorowanki do wydrukowania, online i pobrania za darmo. Nieograniczone, najnowsze kolorowanki do malowania. Kolorowanki Król Lew: Towarzysze z kreskówek, którzy będą towarzyszyć Twoim dzieciom. Gdzie jest twoja kredka? Podnieś swój mazak i koloruj już teraz! Kolorowanki dla dzieci z bohaterami kreskówek Disneya.

Król Lew to jeden z najbardziej uwielbianych filmów animowanych, jakie kiedykolwiek powstały. Odkąd się pojawił, było wiele kontynuacji, książek, gier wideo, a nawet musicalu na Broadwayu.

Przedstawiamy kolekcję bezpłatnych kolorowanek dla dzieci z Królem Lwem ma na celu uchwycenie części magii tej niesamowitej serii. Najdziecie tu wiele postaci z serii, więc powinieneś użyć wszystkich swoich ulubionych kolorów.

Król Lew ma wiele pobocznych historii opowiedzianych w serialach, książkach i innych mediach, a ta pierwsza strona w naszej kolekcji bezpłatnych kolorowanek Król Lew skupia się na jednej z tych serii pobocznych.

Lwia Straż skupia się na następnym pokoleniu rodziny królewskiej lwów po Simbie, a to zdjęcie przedstawia jego syna, Kiona. Ma naprawdę charakterystyczny wygląd i jest kilka świetnych szczegółów kolorystycznych, które można wypełnić tą postacią.

Kolorowanki do druku z klasyczną postacią z Króla Lwa, młodym Simbie! Jego podróż od młodego szczeniaka do króla to naprawdę fascynująca historia, a Simba jest w centrum tej historii. W filmach jego kolory wahają się od jasnobrązowych do brązowych i możesz ich użyć jako odniesienia, jeśli chcesz, aby był dokładny na ekranie.

Wybierz jedną lub wszystkie kolorowanki z Króla Lwa i ciesz się tymi licznymi i darmowymi obrazki do kolorowania online.

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest