Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Myszka Mickey

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanka z Myszką Mickey online i do druku

Jeśli chodzi o wybór króla kreskówek, może być kilku kandydatów, ale zwycięzca jest tylko jeden.

Myszka Miki jest prawdopodobnie najsłynniejszą postacią z kreskówek, jaką kiedykolwiek stworzono, i jest rozpoznawany na całym świecie.

Ta kolekcja darmowych szablonów do kolorowania z Myszką Miki czeka na Ciebie, aby uczcić tę najsłynniejszą myszkę!

Mnóstwo obrazków do kolorowania jest dostępnych za darmo i możesz je dowolnie wybierać, drukować i kolorować. Byłoby również fajnie podzielić się kolekcją z innymi fanami Mickey, których znasz! Nasze malowanki są również online.

Kiedy skończysz niektóre ze swoich ulubionych stron z kolekcji, możesz podzielić się swoimi dziełami na naszych stronach na Facebooku i Pintereście, abyśmy mogli się nimi cieszyć!

Nowe obrazki do kolorowania z Myszką Miki — do bezpłatnego drukowania i kolorowania online i po wydruku.

Dlaczego Kolorowanka z Myszką Miki?

Jako dziecko jedną z moich ulubionych czynności były kolorowanki. A jeśli już udało mi się pokolorować Myszkę Miki, nie wymagałam dużego nadzoru, a moja mama mogła spędzać długie godziny robiąc to, na co miała ochotę. Kolorowanie było czymś, co naprawdę kochałam i podobało mi się to. Pomogło mi to wyrobić w sobie nawyk siedzenia w miejscu i cierpliwego kolorowania i skupienia. Kiedyś był to również świetny sposób na naukę nowych rzeczy, słów, kolorów, a nawet sportów.

Dlaczego Kolorowanki?

Jeśli Twoje dziecko już uwielbia kolorowanki i kocha też Myszkę Miki, mamy dla Ciebie odpowiednią kolekcję obrazków do kolorowania z Myszką Miki do wydrukowania. Wiem, pewnie zastanawiasz się, dlaczego kolorowanki, a nie gotowe książeczki do kolorowania?

Cóż, dzieci mają różne upodobania i antypatie. Aby zainteresować ich czymś nowym, musisz ich do tego przyciągnąć za pomocą czegoś, co już im się podoba. Dlatego zawsze bardziej sensowne jest zebranie przez rodziców kilku kolorowanek z ulubionymi postaciami ich dzieci.

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest