Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Ralph Demolka

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanki Ralph Demolka online i do druku

Kolorowanki Ralph – kolekcja obrazków z głównymi bohaterami bajki Disneya. Możesz pobrać lub wydrukować za darmo kolorowanki z piękną Wandelopą i zabawnym Ralphem. Tutaj znajdziesz również kolekcję zdjęć Ralpha na tle Internetu.

Kolorowanki Ralph Demolka z ciekawymi rzeczami, które czekają na odkrycie. Znajdź i wybierz swoje ulubione kolorowanki do pokolorowania i wyobraź sobie, że jesteś w świecie zamieszkałym przez dużego, ale miękkiego mężczyznę o imieniu Ralph, złoczyńcę z fikcyjnej gry zręcznościowej Fix -It Felix Jr., Vanellope - glitch racer w Sugar Rush, ... i wiele innych postaci jest całkiem interesujących. Wreck-It Ralph to amerykańska animowana komputerowo komedia z 2012 roku, wyprodukowana przez Walt Disney Animation Studios i wydana przez Walt Disney Pictures. Film opowiada o złoczyńcy z gry zręcznościowej o tym samym tytule, który zbuntował się przeciwko swojej roli „złego faceta” i marzył o zostaniu bohaterem. Czy chcesz wejść do cukierkowego królestwa, aby dowiedzieć się, co się stanie, gdy Ralph jest czarnym charakterem w grze, zostanie poddany ostracyzmowi, wpadnie w Sugar Rush i spotka Anellope oraz wyruszy w podróż z Felixem w poszukiwaniu Ralpha w Sugar Rush? Poznaj wyścigi w świecie Sugar Rush i dowiedz się, kogo spotkał Ralph i co się tam wydarzyło. To świetna zabawa z kolorowankami Ralph Demolka. Pobierz i wydrukuj wszystkie swoje ulubione kolorowanki za darmo. Weź kredki i dodaj kolor do postaci i tła na kolorowankach. Życzę Ci szczęścia!

Kolorowanka Ralph Demolka do druku oraz jako malowanki online za darmo i bez rejestracji. 

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest