Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Smerfy

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanki Smerfy online i do druku

Kolorowanki Smerfy dla dzieci zawierają obrazki małych niebieskich stworzeń w domkach zrobionych z grzybów. Ich wioska to las. Dzięki tej wyjątkowej kolekcji kolorowanek do druku i online dzieci mogą rysować Smerfy, Papę Smerfa, Smerfetka, Marudę, Ważniaka, Pracusia, 

Ciamajdę, Malarza, Łasucha, Osiłka oraz innych smerfów. Przygotowaliśmy mnóstwo ślicznych kolorowanek z tej kreskówki. Malowanki Smerfy do druku byłyby doskonałym pomysłem dla dzieci do kolorowania. 

Kilka ciekawostek o tej bajce. Smerfy to belgijska seria komiksów skupiająca się na fikcyjnej kolonii małych, niebieskich antropomorficznych stworzeń, które żyją w grzybowych domach w lesie. Zawiera ponad 100 postaci Smerfów, natkniesz się na Zgrywusa - który uwielbia żartować ze swoimi kolegami; Smerfetkę - pierwszą dziewczynę smerf wprowadzona do serii. Smerfy nosiły białe zabawne czapeczki. To fantastyczne z unikalnymi stronami do kolorowania postaci z kreskówek. Wybierz swoje ulubione kolorowanki ze Smerfami do pobrania, wydrukuj i kolorowania online i zacznij je dekorować. Kredki, atrakcyjne kolorowanki czekają na Ciebie, abyś się nimi pobawił. Ciesz się teraz tymi samymi artystycznymi kolorami. Baw się dobrze!

Poniżej znajdziesz wszystkie Smerfy z bajki.

Papa smerf
Smerfetka
Ważniak
Osiłek
Łasuch
Harmoniusz
Maruda
Ciamajda
Zgrywuś
Laluś
Śpioch
Malarz
Poeta
Pracuś
Farmer
Drwal
Wełniak
Górnik
Krawiec( Zaszewka)
Marzyciel
Dziadek
Nikt
Sasetka
Nat
Smerfuś
Złośnik

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest