Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Tweety

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanka Tweety i Sylwester online i do druku

Zebraliśmy wspaniałe obrazki do kolorowania z zabawnym żółtym kanarkiem, który pokocha każde dziecko. Malowanki Tweety do druku do kolorowania. Ten żółty kanarek o imieniu Tweety ma piskliwy głos i jest niesamowicie zabawny, rozśmieszy wszystkie dzieci. Poniższe obrazki do kolorowania z Tweetie i kotem Sylwestrem zapewnią dzieciom wiele godzin wspaniałej rozrywki. 

Czy Twój Tweety też będzie żółty? Czy pokolorujesz go na inny kolor? 

Tweety pojawił się w wielu programach telewizyjnych dla dzieci; możesz zebrać wiele interesujących postaci, które pojawiły się z Tweety w serialu animowanym Looney Tunes na bezpłatnych kolorowankach Looney Tunes do wydrukowania. Wydrukuj te zabawne i urocze kolorowanki online Tweety, aby Twoje dzieci mogły fantastycznie spędzić czas z ulubionymi postaciami z kreskówek. Baw się i bądź kreatywny już teraz!

Kolorowanki kanarek Tweety i Sylwester do druku dla dzieci

Kolorowanki z ptakiem Tweety PDF dla najmłodszych. W związku z dużym zainteresowaniem dodaliśmy mnóstwo ślicznych obrazków z ptakiem Tweety do naszej kolekcji.

Dzieci uwielbiają Tweety'ego. My też go kochamy Tweety. 

Istnieje wiele stron internetowych z kolorowankami z Tweety i kotem Sylwestrem, ale zazwyczaj są one dość małe.

Kolorowanka Tweety online i do wydrukowania

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest