Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Zootopia

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanki Zootopia online i do druku

Od największego słonia po najmniejszą ryjówkę, miasto Zootopia to metropolia ssaków, w której żyją i rozwijają się różne zwierzęta. Kiedy Judy Hopps zostaje pierwszym królikiem, który dołącza do policji, szybko przekonuje się, jak trudno jest egzekwować prawo. Zdeterminowana, by się wykazać, Judy korzysta z okazji, by rozwiązać tajemniczą sprawę. Niestety, oznacza to współpracę z Nickiem Wildem, przebiegłym lisem, który jeszcze bardziej utrudnia jej pracę. Darmowe kolorowanki Zootopia do wydrukowania dla dzieci w każdym wieku. Możesz drukować, grać w kolorowanki online Zootopia lub pobierać je do kolorowania i oferować rodzinie i przyjaciołom. Kolorowanki pomogą Twojemu dziecku skupić się na szczegółach. To jest strona internetowa dla Ciebie.

Zootopia to film animowany wydany przez Disneya w 2016 roku. Mięsożercy i roślinożercy żyją w harmonii w tym samym wielkim mieście, ale pod powierzchnią harmonii skrywają się konspiracyjne sztuczki. Królik Judy, która marzy o zostaniu policjantką, właśnie przybyła do Zootopii. Oto kilka bezpłatnych stron do kolorowania Zootopia do wydrukowania dla dzieci.

Kolorowanki Zootopia online i kolorowanki do wydrukowania za darmo dla dzieci. Jeśli potrzebujesz najlepszych malowanek do druku z bajki Zootopia, jesteś we właściwym miejscu. Najlepsze kolorowanki Zootopia na każdy dzień. Na tej stronie jest mnóstwo wysokiej jakości kolorowanek z bajki Disneya Zootopia do pobrania i wydrukowania. Zebraliśmy dla Ciebie wysokiej jakości kolorowanki. Dla dzieci i dla dorosłych. Niezależnie od tego, czy chodzi o dziecko w wieku przedszkolnym, szkolnym, rodziców czy nauczycieli, te bezpłatne kolorowanki do wydrukowania z pewnością zadowolą każdego. Więc przejrzyj szablony do kolorowania, pobierz je, wydrukuj i pokoloruj w dowolny sposób za pomocą kolorowych ołówków. Zaglądaj tu często, aby nie przegapić najnowszych kolorowanek Zootopia do druku! Mnóstwo darmowych kolorowanek online Zootopia dla całej rodziny.

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest