Kolorowanki online, do pobrania i do druku

Kategoria: Kolorowanki Timon i Pumba

Wyślij kolorowankę
Ładowanie
Ładowanie

Kolorowanki online i do druku z bajki Timon i Pumba

Zabawne kolorowanki Timon i Pumba zabiorą Twoje maluchy w niekończące się przygody z bajki Disneya Timona i Pumby.

Timon i Pumba z Króla Lwa, powszechnie znany po prostu jako Timon i Pumba, to amerykański animowany serial telewizyjny z najlepszymi przyjaciółmi. Film kręci się wokół Timona, surykatki i Pumby, guźca. Ekscytujące przygody czekają na najmłodszych. Zbierz teraz najlepsze kolorowanki i daj je swoim dzieciom. Na jakie kolory pokolorują dzieci Timona i Pumbę? Pozwól przedszkolakom swobodnie wyrażać swoją kreatywność dzięki naszym obrazkom do kolorowania Timon i Pumba. Po ukończeniu kolorowanek Timon i Pumba, pozwól dzieciom pokolorować kolorowanki z Królem Lwem. Dzieciom z pewnością spodoba się Simba i postacie z Króla Lwa.

Pozwól dzieciom swobodnie doświadczać, bawić się i zanurzać w kolorowym świecie. Mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić z naszymi zabawnymi kolorowankami. Baw się dobrze!

Pobierz i wydrukuj kolorowanki Timon i Pumba za darmo. Kolorowanki Timon i Pumba to świetny sposób dla dzieci w każdym wieku na rozwijanie kreatywności, skupienia, umiejętności motorycznych i rozpoznawania kolorów.

Reklama

Śledź nas:

Zanim wydrukujesz:

Wszystkie nasze kolorowanki XXL w plikach PDF tworzone są bez marginesów na kartach w formacie A4. Jednak duża część drukarek ma domyślnie ustawione marginesy – tak wydrukowana kolorowanka XXL będzie musiała zostać obcięta przed złożeniem. Zanim wydrukujesz kolorowankę sprawdź ustawienia marginesów.

Pin It on Pinterest